GNOMES BOYS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GNOMES BOYS

Ovaj forum je samo za clanove GNOMES BOYS.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pitajte Iskusnije

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Luka
Conolen
Conolen
Luka


Broj poruka : 155
Godina : 28
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 31.03.2008

Pitajte Iskusnije Empty
PočaljiNaslov: Pitajte Iskusnije   Pitajte Iskusnije Icon_minitimeSre Apr 02, 2008 7:22 pm

Ovde mozete da pitate sve u vezi ove igrice sta vam nije jasno mozete pitati iskusnije.
Nazad na vrh Ići dole
Bata kankan




Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.04.2008

Pitajte Iskusnije Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte Iskusnije   Pitajte Iskusnije Icon_minitimeSre Apr 02, 2008 11:38 pm

Ej decaci ja sam Bata kankan, molim Luku da se ne protivi mom pojavljivanju jer sam resio da vam pomognem da igrate.Nekima sam pretio da cu da ih rusim ali nemoj te to da shvatate ozbiljno posto ja podjebavam seve decake mojih godina na travianu.Nisam ni ja nesto posebno iskusan na ovom travianu, ne igram mnogo, ali znam vise od vas pa me slobodno pitajte sta vas interesuje. Smile
Nazad na vrh Ići dole
lazakg
Emperor
Emperor
lazakg


Broj poruka : 58
Godina : 28
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 31.03.2008

Pitajte Iskusnije Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte Iskusnije   Pitajte Iskusnije Icon_minitimeČet Apr 03, 2008 2:44 pm

zashto si me napao??
Nazad na vrh Ići dole
novak95
Emperor
Emperor
novak95


Broj poruka : 66
Datum upisa : 01.04.2008

Pitajte Iskusnije Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte Iskusnije   Pitajte Iskusnije Icon_minitimeČet Apr 03, 2008 3:12 pm

lazakg ::
zashto si me napao??
zashto si ga napao
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Conolen
Conolen
Luka


Broj poruka : 155
Godina : 28
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 31.03.2008

Pitajte Iskusnije Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte Iskusnije   Pitajte Iskusnije Icon_minitimeČet Apr 03, 2008 4:30 pm

Bata kankan ::
Ej decaci ja sam Bata kankan, molim Luku da se ne protivi mom pojavljivanju jer sam resio da vam pomognem da igrate.Nekima sam pretio da cu da ih rusim ali nemoj te to da shvatate ozbiljno posto ja podjebavam seve decake mojih godina na travianu.Nisam ni ja nesto posebno iskusan na ovom travianu, ne igram mnogo, ali znam vise od vas pa me slobodno pitajte sta vas interesuje. Smile
Ma nista brate.
Nazad na vrh Ići dole
Bata kankan




Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.04.2008

Pitajte Iskusnije Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte Iskusnije   Pitajte Iskusnije Icon_minitimeČet Apr 03, 2008 7:55 pm

Nisam ga napao nego sam ga izvidjao.Sa druidima nemoze nista posebno da se uradi jer je to vojska za odbranu od pesadije.Ja njih saljem da vide sta ima da pobiju odbranu i da pokupe nesto ako ima.Ako ima nesto ja posaljem 100-tiank galskih vitezova i onda mlatim ko svinja masan dzak.Tako je sa jednim mojim komsijom kog resetam svaki dan.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte Iskusnije Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte Iskusnije   Pitajte Iskusnije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte Iskusnije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GNOMES BOYS :: Savet Iskusnih-
Skoči na: